Ziyaret ve Kullanım Şartları

HPlus Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Hizm. A.Ş.’ye (Cibuu) ait olan bu web sitesinin ziyaret edilmesi aşağıdaki şartlara tabidir:

  • cibuu.com web sitesi ve web sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel materyaller, her türlü resim, grafik, demo, program, doküman ve uygulamaların ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü veri ve içeriğin tüm kullanım hakları münhasıran Cibuu‘ya ait olup, sitede yer alan bilgi ve veriler Cibuu’nun yazılı izni olmadan hiçbir amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, işlenemez, çoğaltılamaz ve başka mecra yayınlanamaz.
  • Cibuu markası ve logosu, Cibuu’nun tescilli ticari markalarıdır ve Cibuu’nun yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz.
  • Sitenin içeriğinde yer alan tüm yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları Cibuu’ya ait olup söz konusu içeriklerin Cibuu’ya aidiyeti elektronik imza içeren zaman damgasıyla hukuken tescil edilmiş olup; Cibuu.com sitesindeki içeriğin yazılı izni olmaksızın kopyalanması, çoğaltılması, başka bir mecrada yayımlanması, işlenmesi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü kullanımı durumunda yasal işlem yapılacaktır.
  • Cibuu, hukuka uygunluk noktasında iyi niyetli ve hassas bir yayın politikası izlemektedir. Ancak hukuka uygunluk notasında tüm iyiniyetli çabalara rağmen cibuu.com web sitesi içeriğinde yer alan herhangi bir içeriğin, bir gerçek veya tüzel kişinin telif hakkını veya fikri mülkiyet hukuku kapsamındaki herhangi bir hakkını ya da kişilik hakkını ihlal ettiğini iddia edenler yazılı olarak Cibuu’ya başvurduğu takdirde ve söz konusu başvuru ve ilgili içerik incelendikten sonra en geç 48 saat içinde içeriğin yayından çıkartılması başvurusu cevaplanacaktır.
  • Cibuu, gerek mevzuat gereklilikleri gerekse güvenlik nedeniyle, site ziyaretçilerinin IP adreslerini ve ziyaretçilere ilişkin diğer bilgi ve istatistikleri kayıt altında alma hakkını saklı tutar.
  • Cibuu, işbu web sitesinde yer alan tüm bilgilerin tam ve güncel olduğunu taahhüt etmez.
  • İşbu Ziyaret ve Kullanım Şartlarının herhangi birini ihlal edilmesi halinde Cibuu yasal yollara başvurabileceği gibi site ziyaretçisinin, siteyi kullanımıyla ilgili kısıtlama ve engelleme getirebilir.
  • Bu web sitesinde reklamı yayınlanan sitelerin içeriğinden Cibuu sorumlu değildir.
  • Cibuu adına Site’de reklam yayınladığı hiçbir site için hukuken ve güvenlik bakımından site ziyaretçilerine ve üyelerine garanti vermez ve bu konuda hiçbir şekilde sorumluluk üstlenmez.
  • Bu web sitesini ziyaret edenler yukarıdaki Kullanım Şartlarını aynen kabul etmiş sayılır.