Profilim

Profil sayfanda üç adet astroloji sekmesi yer almaktadır:

  • Yeni Astroloji
  • Batı Astrolojisi
  • Doğu Astrolojisi

Yeni Astroloji sekmesinde Batı ve Doğu burcu kombinasyonlarına göre ikili burç yorumlamasına ulaşırsın.
Diğer astroloji çeşitlerine göre karakter yapısı ve yaşam biçimine dair daha kapsamlı ve ayrıntılı tanımlamalar içeren Yeni Astroloji, kendini ve karşındakini daha iyi tanıyabilmen için iyi bir araçtır.
Batı astrolojisi sekmesine tıkladığında Batı burcuna göre (Aslan, Akrep, Başak burcu vs.),
Doğu astrolojisi sekmesine tıkladığında ise Doğu burcuna göre (Ejderha, Yılan, Fare vs.) olan tanım ve yorumlamalara ulaşabilirsin.

Profilinde bulunan Günlük Biyoritm Ortalaması ifadesi, senin o günkü fiziksel, zihinsel, duygusal ve sezgisel durumunu gösteren grafiksel anlatım ve metinler içerir.

Biyoritm ortalama değerini, günlük ruh hali durumun olarak düşünebilirsin. Örneğin hoşlandığın kişiyle fiziksel biyoritm değerleriniz tamamen zıt ise, o gün birinizin çok yorgun, diğerinin ise enerjik hissettiği bir gün olabilir ve ortak aktivite yapmakta zorlanabilirsiniz.

Profilindeki ünlüler kategrorisinde seninle aynı burca sahip ünlüleri ve astrolojik açıdan uyumlu olan ünlülerin listesini görebilirsin.

Listeye tıkladığında ünlülerin ismini girebilir, Batı – Doğu burcuna ve mesleğine göre filtreleme yapabilir, istediğin ünlüyü bulabilirsin.

Anasayfa ekranının sağ üst kısımdaki bildirimler sekmesinde açılan “Ziyaretçiler”e girerek profilini ziyaret edenleri görebilirsin. Böylece kullanıcıların seni ne zaman ziyaret ettiğini öğrenir ve onların profiline doğrudan ulaşma bağlantısı elde edebilirsin.

Ayrıca profil sayfandaki “Listeler” sekmesinden de profiline kimlerin baktığını görebilirsin.

Profil sayfanın üst kısmında “HAKKINDA”, “PAYLAŞIMLAR” “FOTOĞRAFLAR” ve”LİSTELER” şeklinde dört adet sekme bulunmaktadır.

Hakkında panelin sol taraftaki Genel Bilgiler, Hayat Felsefesi, Dış Görünüş ve İlgi Alanları bölmelerinin sağ üst kısmındaki düzenleme simgesine tıklayarak değişiklik yapabilirsin.

Paylaşımlar panelinde girdiğin tüm iletilerin sağ üst kısmındaki ok işaretine gelerek, “düzenle” seçeneğine tıklaman yeterli.

Fotoğraflar panelinde yüklemiş olduğun her bir fotoğrafın üzerine geldiğinde çıkan “Fotoğraf düzenle” ibaresine tıklayarak düzenleme yapabilirsin.

Listeler panelinde ise

  • Sana gelen ve senin gönderdiğin tüm arkadaşlık tekliflerini,
  • Profilini ziyaret edenleri, senin en son ziyaret ettiğin profilleri,
  • Rastgele Oyunu’nda eşleştiğin kişileri,

görebilir, tercihlerine göre (red veya kabul) düzenlemelerini yapabilirsin.

Kullanıcı adını değiştirmek için profil sayfandaki “Hakkında” sekmesine git. Ekranın sol kısmında “Genel bilgiler” başlığı altında düzenleme simgesine tıklayarak kullanıcı adın da dahil olmak üzere bilgilerinde istediğin gibi değişiklik yapabilirsin.

Profiline fotoğraf eklemek için önce profil sayfana git.  Üst menüde yer alan “Fotoğraflar” sekmesine tıkla ve yeni bir fotoğraf yükle.

Açılan pencerede “Fotoğrafın hangi kategoride görüntülensin?” sorusu için eğer kendi yüzünün olduğu bir fotoğraf yüklediysen “Profil fotoğrafları”, başka bir fotoğraf yüklediysen “Paylaşım fotoğrafları” seçeneğini tercih edebilirsin. İstersen “Yorum ekle” alanına fotoğrafla ilgili bir açıklama ekleyebilirsin.