Plus Üyelik

Plus Üyelik, diğer kullanıcılar tarafından daha kolay fark edilmeni sağlayan ve yeni insanlarla tanışmanı hızlandıran avantaj paketleri sunan bir özelliktir. Bu özellikler sohbet ederken, yeni insanlar ararken, fotoğraf ve video paylaşırken onlardan en iyi şekilde faydalanmanı sağlar.

 

Plus üyelik, yeni insanlar ararken, fotoğraf ve video paylaşırken onlardan en iyi şekilde faydalanmanı sağlar. Cibuu kullanırken sahip olacağın avantajlar şu şekilde:

  • Hangi kullanıcıların profiline girip baktığını öğrenebilir,
  • Profilini beğenenleri görebilir,
  • Rastgele oyununda kimlerle eşleştiğini anında görebilir,
  • Sınırsız mesaj atma hakkı edinebilir,
  • Hoşlandığın kişilerin profillerini beğenmeye hiçbir sayı sınırlamasına takılmaksızın devam edebilirsin.

 

 

Cibuu Plus Üyeliğe geçmek ve çok sayıda avantajdan yararlanmak için kredi kartıyla ödeme yapabilirsin.

Kredi kartı bilgilerin kesinlikle gizli tutulup, hiçbir şahıs ve kurum ile paylaşılmamaktadır. Cibuu’da sohbet ettiğin kişi ile finansal bilgilerini hiçbir surette paylaşmamanı Cibuu ekibi olarak şiddetle tavsiye ediyoruz. Güvenliğin bizim için önemlidir.

 

Plus Üyelik haklarından vazgeçmek istiyorsan lütfen Müşteri hizmetleri hattımızla iletişime geç veya [email protected] adresine üyeliğini sonlandırmak isteğini belirten bir e-posta gönder.

Plus Üyelik satın alırken sorun yaşıyorsan lütfen Müşteri hizmetleri hattımızla iletişime geç. Sana yardımcı olmak için bekliyor olacaklar.