Giriş ve Üyelik

Geçerli bir e-posta adresi ile şifre belirledikten sonra “Üye Ol” butonuna tıkla ve yönlendirmeleri takip et. Üyelik işleminin tamamlanması için e-posta adresine gönderilen “aktivasyon maili”ni tıkladıktan sonra Cibuu’ya giriş yapabilirsin. Ayrıca Cibuu Android uygulamasını mobil olarak Google Play Store mağazalarından indirebilirsin.

Cibuu, son derece kolay kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Yine de başlarken temel adımları açıklamakta fayda görüyoruz.
Cibuu’ya giriş yaptıktan sonra kendini anlatan sözler ve fotoğraflar paylaşmakla başlayabilirsin. Diğer kullanıcıların seni fark etmesi ve etkileşimlerde bulunmaları için iyi bir başlangıç!

Rastgele oyunu oynayabilirsin. Bu sayede karşılıkla beğeni yakaladığın kişilerle hemen iletişime geçebilirsin.

Cibuu’nun ücretsiz özelliklerinin yanı sıra kendini biraz daha öne çıkarmak ve insanlar daha hızlı şekilde tanışmak için ücretli avantajlardan da yararlanabilirsin. Bununla ilgili ayrıntılı bilgi için “Plus Üyelik” sayfamızı ziyaret edebilirsin.

Biraz Yeni Astroloji’nin içinde kaybolmaya ne dersin? Profiline geldiğinde ayrıntılı bir Yeni Astroloji burç açıklaması göreceksin. Senin burcunun tüm özellikleri daha önce okuduklarından farklı bir yorumla karşına çıkacak. Sonra beğendiğin kişilerin profillerine girerek onların da burç yorumlarına göz atabilir, böylece ilk mesajı atmadan önce o kişi hakkında birkaç faydalı ipucu elde edebilirsin!

Cibuu üyeliğinin keyfini çıkar!

Giriş sayfasında bulunan “Facebook ile hızlı kaydol” butonunu tıkla ve Facebok giriş bilgilerinizi gir. Bu sayede güvenilirliğin artacak ve daha çok insana ulaşabileceksin.

Ayrıca Facebook ile giriş yaparken kişisel bilgilerin tamamen gizli tutulacak. Ayrıca Cibuu’da yaptığın etkileşimler Facebook zaman tünelinde görünmeyecek.

Cibuu’ya kaydolurken kullandığın mail adresine gelen “aktivasyon maili” linkine tıkladıktan sonra Cibuu’ya giriş yapabilirsin.

Cibuu’da e-posta onaylama sayfasına doğru e-posta adresi yazdığından emin olmalısın. Eğer bir yanlışlık yoksa, e-posta adresinin spam (gereksiz) klasörünü kontrol edebilirsin. Eğer Spam (Gereksiz) e-posta klasöründe bulursan, e-postayı ”spam değil” olarak işaretlemen yeterli.

Sorunun hâlen devam etmesi halinde müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilirsin.

Sadece Giriş yap sayfasındaki Şifremi unuttum sekmesine tıkla ve açılan pencereye şifreni yenilemek için e-posta adresini gir. Gelen mailde şifreni sıfırlaman için verilen talimatları takip et.