Burç Uyumu

Burç uyumu, istediğin kişinin doğum tarihini girerek aranızdaki astrolojik olarak yüzdelik uyum oranını öğrenebileceğin bir alandır.

Burç uyumu sayfasındaki “Kişi ekle” butonuna tıklayarak, uyumunu öğrenmek istediğin kişinin doğum tarihi bilgilerini gir. Bu işlemi açılan penceredeki “Arkadaşlar” veya “Ünlüler” sekmesinden seçtiğin isimlerin bilgilerini otomatik olarak girebilirsin.
Bu işlemin ardından “Hesapla” butonuna tıkla. Çıkan tabloda burç uyumu oranları gösterilecektir.

Her seferinde aynı işlemi yapmamak için sayfanın sağ alt köşesindeki “Hesaplamayı kaydet” butonunu tıkla. Ekranın solundaki listede bulunan “Kayıtlı uyumlar” sekmesinde kaydettiğin hesaplama sonuçlarını istediğin zaman görebilirsin.

 

Cibuu Uyum Yöntemi’ni oluşturan iki ana unsur bulunmaktadır. Bunlardan biri çevresel etkenler, diğeri ise astrolojik uyum değerleridir. Uyum sonuçları, özellikle sosyal tanışma platformlarında birbirlerini hiç görmemiş, tanımamış insanların ilişkilerinde daha kısa sürede, daha doğru seçimler yapabilmesi için astrolojik bir öngörü sunar.

Daha ayrıntılı bilgi edinmek için Burç Uyumu Nasıl Yorumlanır? sayfasını ziyaret edebilirsin.

Elbette.
Burç uyumu sayfasına geldiğinde açılan pencerede en fazla 6 kişiyle aynı anda burç uyumunu görebilme imkânın var.
Eğer iki farklı grup bireyleri arasındaki uyumu öğrenmek istiyorsan, soldaki listede “İki grubu karşılaştır” sekmesine gel. Her iki grubun üyelerinin doğum tarihlerini gir ve “Hesapla” butonunu tıkla.
Kendinle daha fazla sayıdaki kişinin uyumunu öğrenmek için de “Çoklu uyum” sekmesinde 30 kişiye kadar doğum tarihi girebilirsin.
Her seferinde aynı işlemi yapmamak için uyum hesaplama sayfasının sağ alt köşesindeki “Hesaplamayı kaydet” butonunu tıkla. Ekranın solunda bulunan “Kayıtlı uyumlar” sekmesinde kaydettiğin hesaplama sonuçlarını istediğin zaman görebilirsin.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsan “Burç uyumu nasıl yorumlanır” linkini ziyaret edebilirsin.

Yeni astroloji sekmesine tıkladığında Batı ve Doğu burcu kombinasyonlarına göre burç uyumunu,
Batı burcu sekmesine tıkladığında yalnıza Batı burcuna göre (Aslan, Akrep, Başak burcu vs.) uyumunu;
Doğu burcu sekmesine tıkladığında ise sadece Doğu burcuna göre (Ejderha, Yılan, Fare vs.) olan uyumunuzu görebilirsin.

Bunların her biri farklı değerler göstermektedir.
Biyoritm sekmesinde ise zihinsel, ruhsal, zihinsel ve sezgisel enerjilerinize göre karşındaki kişiyle olan biyoritmik uyum değerine ulaşırsın.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsan “Yeni Astroloji nedir?”, “Doğu Astrolojisi nedir?” ve “Batı Astrolojisi nedir?” linklerini ziyaret edebilirsin.

Bu hayvan isimleri, senin Doğu burcu ifade ediyor! Doğu Astrolojisine göre burçlar Öküz, Domuz, Köpek, Fare gibi isimlerle belirtiliyor.

Batı burcunun (Aslan, Akrep, Başak vs.) yanındaki Doğu burcunu simgeleyen hayvan isimlerinin oluşturduğu ikili kombin, senin Yeni Astroloji burcunu verir. Örneğin 1988 doğumlu bir Yengeç burcusun diyelim, buna göre Yeni Astroloji burcun “Yengeç-Ejderha” oluyor. İşte bu kadar basit!

Doğduğun andan itibaren başlayan ve hayatın boyunca her gün sabit değerleri olan, günlük fiziksel, zihinsel, duygusal ve sezgisel enerjinin dağılımını gösteren değerler grafiğidir.

Daha fazla bilgi edinmek istiyorsan “Biyoritm nedir?” linkini ziyaret edebilirsin.

Burç Uyumu sayfasına geldiğinde ekranın sol kısmında “Biyoritm” sekmesi göreceksin. Hemen altındaki “Günlük Biyoritm” alanı, senin o günkü fiziksel, zihinsel, duygusal ve sezgisel durumunu gösteren grafik ve metinler içerir.

Altındaki alanda görülen “Biyoritm grafiği” ise, geçmiş ve gelecek günleri kapsayan bir çizelgedir ve vücudundaki biyoritmsel dalgalanmaları gösterir.

Günlük biyoritm sekmesinde sadece sana ait grafik ve metinleri bulabilirken, grup biyoritmi sekmesindeki “Kişi ekle” butonuyla biyoritmsel uyumunu merak ettiğin kişi veya kişileri ekleyerek, değerlerinizi bir arada görebilirsin.

Biyoritm uyumunu günlük ruh hali karşılaştırması olarak düşünebilirsin. İki kişinin biyoritm ortalaması yükseldikçe gün içinde benzer enerjiye sahip olma ihtimalleri artıyor. Örneği fiziksel biyoritm değerleriniz tamamen zıt değerleri gösteriyorsa, o gün birinizin çok yorgun, diğerinin ise enerjik hissettiği bir gün olabilir ve ortaklaşa bir aktivite yapmakta zorlanabilirsiniz.