Biyoritim Uyumu Hesaplaması Nedir ?

Biyoritim Nedir?

Doğduğun andan itibaren başlayan ve hayatınız boyunca her gün için sabit değerleri olan, günlük fiziksel, zihinsel, duygusal ve sezgisel enerjinizin dağılımını gösteren değerler senin biyoritmindir.

Biyoritmin Hayatındaki Yeri Nedir?

Günlük biyoritim yüzdeleri o gün içinde fiziksel, zihinsel, duygusal ve sezgisel biyoritmini bilerek hayatının akışına yön vermeni sağlar. Örneğin fiziksel enerjinin yüksek olduğu günler spor yapman için çok uygundur. Ya da duygusal enerjinin çok yüksek olduğu günlerde alıngan olma ihtimalin yüksektir. Bu konuda daha detaylı fikir sahibi olabilmen için profil sayfanda günlük biyoritim değerlerin için okuyabileceğin bir yorum bulunuyor.

Biyoritim Uyumu Hesaplaması Nedir?

Biyoritim uyumunu  günlük ruh hali karşılaştırması gibi düşünebilirsin. İki kişinin biyoritim ortalaması yükseldikçe gün içinde benzer enerjiye sahip olma ihtimalleri artıyor olabilir. Bir kişi ile biyoritim uyumunu hesapladığında kafandaki bazı soru işaretlerinin gittiğini görebilirsin. Örneğin fiziksel biyoritim tablonuz tamamen zıt değerler gösteriyorsa, bu birinin yorgun birinin ise enerjik hissettiği anlamına gelir. Bu tablo neden biriniz evde kalmak istediğinde diğerinin dışarı çıkmak istediğini anlamana yardımcı olabilir. Bu sistemi ailen, arkadaşların ve merak ettiğin herkes ile biyoritim uyumunu öğrenmek için kullanabilirsin.